त्रिभुवन आर्मि क्लवलाई सून्यका बिरुद्ध ३ गोल गदै मनाङ मरस्याङ्गदी क्लव सेमिफाईनलमा प्रवेश

रुपन्देहीमा जारी २० औ तिलोत्तमा गोल्डकपक नकआउट फुटवल प्रतियोगिता अन्र्तगत सेमिफाइनलको समिकरण पुरा भएको छ । आज भएको अन्तिम क्वाटर फाइनल खेलमा बिभागिय टिम त्रिभुवन आर्मिलाई सून्यका बिरुद्ध ३ गोल गदै मनाङ मरस्याङ्गदी क्लवले सेमिफाईनलको यात्रा पक्का गरेको हो ।

मनाङको लागि खेलको ४१ र ८३ मिनेटमा बिशाल राईले गोल गरे । त्यसै गरि थपिएको इन्जुरी समयमा मनाङका बिदेशी खेलाडि भिक्टोरले आर्को एक गोल गदै सहज जित निकाले । दर्शकको बाक्लो उपस्थितिका बिच एन्फा टेक्नीकल सेन्टरको खेल मैदान बुटवलमा भएकोे खेलमा आर्मिले जवाफमा एक गोल पनि फर्काउन सकेन ।

आजको खेलमा मनाङ मरस्याङदीका बिशल राई म्यान अफदी म्याच घोषित भए । आजको खेल जिते सगै मनाङले सेमिफाइनलमा थ्रिस्टरको सामना गर्ने छ । भने भोलिको पहिलो सेमिफाइनल खेल आयोजक रुपन्देही एघार र बिभागिय टिम नेपाल पुलिसका बिच हुने छ ।

प्रतियोगितामा विभागीय टोली त्रिभुवन आर्मी, नेपाल पुलिस, एपीएफ, डिफेन्डिङ च्याम्पियन सीएमजी संकटा, रुस्लान थ्रीस्टार, लक्ष्मी हुन्डाई मनाङ मस्र्याङदी, फ्रेन्ड्स क्लब, आयोजक लाली रूपन्देही ११, र सुदूरपश्चिम ११ रहेका छन । विजेताले ७ लाख ७७ हजार ७ सय ७७ हजार र उपविजेताले ४ लाख ४४ हजार ४ सय ४४ रुपैयाँ पुरस्कार जित्ने छन । सर्वोत्कृष्ट खेलाडीले मोटरसाइकल पुरस्कार जित्दा विधागत पाँच उत्कृष्ट खेलाडीले जनही २२ हजार २ सय २२ रुपैयाँ पाउने छन ।

तपाईंको प्रतिकृयाहरू